הוספת אי למטבח – גם את זה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם

IMG-20220727-WA0000

היום רבים מתעניינים באפשרות להוסיף אי למטבח שלהם, מאחר ומדובר על דרך נוחה ויעילה לשדרג את רמת הפונקציונליות של המטבח ולתרום לעיצוב הכללי שלו.

רבים מרגישים כי המטבח שלהם אינו פרקטי, מאחר ולא פעם מספר בני משפחה מנסים לבשל ביחד, דבר שעלול להוביל לתחושת דוחק וצפיפות. אך באמצעות הוספה של אי למטבח תזכו במשטח עבודה נוסף וכמובן במקום אחסון חיוני.

מדובר על הדרך המושלמת לתרום למטבח שלכם ולהפוך אותו לנוח ויעיל יותר. תוכלו כמובן לבחור את גודל האי המתאים לכם, העיצוב שלו וכמות מקומות האחסון שהוא יוכל לספק לכם.

מומלץ לעבוד עם אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם איכות ללא פשרות ועמידות לאורך השנים.

הוספת אי למטבח – השדרוג המושלם למטבח שלכם

אי למטבח יכול לשדרג באופן מדהים את המטבח שלכם, אך לצורך כך יש לוודא כי יש לכם לפחות 80 ס"מ בין ארונות המטבח לבין האי.

מדובר על המרווח המינימלי הדרוש, על מנת להבטיח לעצמכם סביבת עבודה נוחה ובטיחותית. מעבר לכך, כדאי לזכור כי תוכלו לבחור את סגנון העיצוב האידיאלי עבורכם, בין אם מדובר על סגנון מודרני או כפרי.

ניתן לבחור את משטח העבודה המתאים לכם, החל ממשטח עץ ועד למשטח שיש, פורמייקה או פולימר. בכל מקרה, תוכלו להשתמש בשני הצדדים של האי כמגירות אחסון וניתן אף להנמיך חלק מהאי על מנת להשתמש בו בתור משטח אכילה.

תוכלו לעצב את האי בהתאם לצרכים שלכם ואף להפוך או לחצי אי, באמצעות הצמדתו לאחד הקירות. אופציה זו מתאימה למטבחים קטנים יחסית, שאין בהם את המרווח המתאים עבור אי שמצוי במרכז החדר.

הוספת אי למטבח – כיצד לעשות זאת נכון?

השלב הראשוני הוא לבחור את סגנון העיצוב המתאים לכם, כאשר המטרה היא כמובן לוודא כי האי משתלב היטב בעיצוב המטבח הכללי שלכם.

מעבר לכך, תצטרכו לבחור את סוג הגימור של האי, בהתאם לצרכים שלכם. למשל, אם מדובר על אי שישמש אתכם לחיתוך ולעבודה עם בצק, כדאי לבחור בגימור פורמייקה, שנחשב לגימור פרקטי וקל לתחזוקה.

האי יוכל לשמש אתכם לאורך השנים ולהשתלב בקלות בעיצוב מטבח מודרני.

אופציה נוספת היא לבחור בגימור פולימר, שנחשב גם כן לעמיד ומתאים יותר לסגנון הכפרי. כמו כן, תצטרכו לבחור את כמות המגירות המתאימה לכם, בהתאם לגודל האי. מומלץ לוודא כי גובה האי יהיה כגובה המטבח, או לחילופין, גובה מדורג המתאים גם למשטח אכילה.

אנו בד"ר קיטשן נשמח להוסיף לכם אי למטבח, במטרה להפוך את המטבח שלכם לפונקציונלי ומעוצב יותר. אנו מתמחים בחידוש ושדרוג מטבחים ואנו ידועים באיכות הגבוהה של העבודה שלנו ובגימור ללא פשרות. כמו כן, נשמח להציע לכם יחס אישי, ליווי צמוד לכל אורך התהליך וכמובן עמידה בזמנים. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!

דילוג לתוכן