כל מה שצריך לדעת על החלפת דלתות מטבח לפני שמזמינים איש מקצוע

01

אנשים רבים מעוניינים לחדש את הנראות של המטבח שלהם, אך אינם מעוניינים להשקיע בשיפוץ כולל. לא לכולם יש המשאבים והאנרגיה על מנת לשפץ את כל המטבח, כולל החלפת ארונות המטבח, השיש, הכיור וכדומה. ברוב המקרים ניתן להסתפק בהחלפת דלתות המטבח, על מנת לשדרג את החזית שלו. מדובר לרוב על מטבחים מעט מיושנים, כך שהחלפת החזית תרענן לחלוטין את כל הנראות של המטבח. חשוב לציין כי במידה וארונות המטבח שלכם כבר רקובים, מתפוררים או נפוחים, ככל הנראה תצטרכו להחליף את כל הארונות ולא להסתפק בדלתות בלבד. אך במידה והארונות נמצאים במצב תקין תוכלו להשקיע בהחלפת הדלתות בלבד, במטרה ליהנות ממטבח מחודש ומשודרג.

החלפת דלתות מטבח – דגשים שחשוב להכיר

קודם כל, חשוב לבחור למשימה חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם דיוק מקסימלי ואחריות מקיפה על העבודה. חברה ברמה גבוהה תקפיד לספק לכם דלתות מטבח איכותיות ועמידות, שיתאימו באופן מושלם למטבח שלכם ולגודל הארונות הקיימים. כדאי לזכור כי חוסר דיוק של חצי ס"מ עלול להוביל לסגירה לא מושלמת של הדלת, לכן יש לעבוד מראש עם אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחום. חברה מסוג זה תדאג לשלוח אליכם איש מקצוע מיומן, על מנת לבחון את דלתות המטבח שלכם ולוודא כי הארון עצמו נמצא במצב תקין. במידה והארון תקין אך דלתות המטבח שלכם שרוטות, מתקלפות או נפוחות, סימן שהגיע הזמן להחליף אותן. כדאי לזכור כי מומלץ להחליף גם את הצוקל, על מנת לרענן את הנראות של המטבח ולהתאים את הצוקל לדלתות החדשות. 

מה כדאי לדעת לגבי החלפת דלתות מטבח?

כדאי לדעת כי החלפה של דלתות המטבח יכולה לעלות לכם בסביבות ה- 10,000 ₪, בעוד שהחלפת המטבח תעלה כ- 30,000 ₪. לכן מדובר על יתרון משמעותי מבחינת המחיר, אך חשוב לדעת אילו דלתות מטבח תרצו להתאים לארונות שלכם. הדלתות החדשות אמורות להיות עשויות מ- MDF ירוק, שנחשב לעמיד ללחות ולכן אידיאלי לשימוש לארונות מטבח. הציפוי של הדלת משפיע בעיקר על העיצוב שלה. דלתות פורמייקה למשל, מכילות ציפוי פורמייקה, שנחשב לקל ונוח לניקוי, עמיד לאורך זמן ובעל מגוון עצום של עיצובים שונים במחיר נוח. לעומת זאת, דלתות פולימר יכילו עיצוב יוקרתי יותר ויהיו גם כן נוחות וקלות לניקוי. אופציה נוספת היא דלתות צבועות בתנור, המכילות עיצוב יוקרתי ומגוון ומאפשרות לתקן בקלות שריטות באמצעות צביעה נוספת.

אנו בד"ר קיטשן נשמח לספק לכם שירותי החלפת דלתות מטבח ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בחידוש ושדרוג מטבחים ונשמח לספק לכם שירותי צביעה בתנור ונגרות מטבחים באיכות הגבוהה ביותר ובגימור ללא פשרות. אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים וכמובן בהתאמת הדלתות המושלמות למטבח שלכם ולהעדפות האישיות שלכם. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

דילוג לתוכן