צביעת מטבח – מה בדיוק צובעים, איך וכמה זה עולה?

thumbnail_IMG-20220726-WA0005

רבים אינם מודעים ליתרונות העצומים של צביעת מטבח, אך למעשה מדובר על דרך מהירה ויעילה לשדרג את המטבח הישן שלכם.

במידה ומדובר על דירת יד שנייה, דירה שירשתם מהסבתא או פשוט דירה שזקוקה לשיפוץ וריענון, כדאי שתכירו את היתרונות של צביעת ארונות המטבח.

מדובר על דרך פרקטית ומשתלמת להוזיל עלויות, מאחר והחלפת הארונות תעלה לכם פי 3 יותר, מאשר צביעתם.

חשוב כמובן לבחור לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, שמתמחה בתחום ומסוגלת לספק לכם אחריות מקיפה על העבודה.

במידה ומודבר על צביעה מקצועית, המתבצעת באמצעות צבעים ייעודיים, תוכלו ליהנות מארונות מטבח אסתטיים ומעוצבים, שאינם צוברים לכלוך, שומן או טביעות אצבע.

צביעת מטבח – מה כדאי לדעת?

קודם כל, כדאי לדעת כי צביעת המטבח יכולה לשנות לחלוטין את עיצוב המטבח שלכם, מאחר ולא תמיד יש צורך להשקיע בארונות מטבח חדשים ולהיכנס להוצאות מיותרות.

במידה וארונות המטבח שלכם נמצאים במצב טוב ואינם סובלים מנזקי מים ורטיבות, תוכלו לשדרג אותם באמצעות עבודת צבע מקצועית ואיכותית.

יש לוודא כי ארונות המטבח שלכם אינם סובלים משריטות או נפיחות, העלולים להפריע לעבודת הצביעה ולהוביל לתוצאות פחות רצויות.

כדאי לזכור כי לא ניתן לצבוע את הארונות באמצעות צבע ומברשת, אלא יש צורך לפרק את דלתות הארונות, לשייף את העץ ולצבוע אותו בתנור.

רוב האנשים בוחרים לצבוע את ארונות המטבח שלהם במידה והם אינם מתחברים לצבע שבחר הקבלן, או לחילופין, במידה ומדובר על ארונות מטבח יקרים, שהחלפתם תהיה גבוהה מידי.

צביעת מטבח – כיצד זה מתבצע בפועל?

צביעת מטבח איכותית כוללת מספר שלבים שיש להקפיד עליהם, עוד לפני התזת הצבע עצמו.

השלב הראשוני הוא בדיקה של איש מקצוע, שנועדה לוודא כי הארונות שלכם מתאימים לצביעה. במידה וכן, הוא יפרק את דלתות הארונות ואת כל חלקי החזית של המטבח, במטרה לצבוע אותם בצורה מקצועית ולוודא את איכות הצביעה ואת העמידות של הצבע לאורך השנים.

בהמשך, כל החלקים המפורקים מובלים למיקום ייעודי, על מנת לנקות ולשייף אותם לפני הצביעה. רק לאחר כל השלבים האלו מתחיל שלב הצביעה, הכולל יישום של מספר שכבות צבע, בהתאם לגוון הנבחר.

כדאי לציין כי החלקים שאינם ניתנים לפירוק נצבעים באמצעות התזה בכלים ייעודיים, תוך כדי שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

בכל הנוגע לנושא מחיר צביעת מטבח יש להתייעץ עם חברה מקצועית אבל בנושא של מחיר צביעה של דלת ארון מטבח יכול לנוע בין 450 – 650 ₪.

אנו בד"ר קיטשן נשמח לספק לכם שירותי צביעת מטבח בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מספקים אחריות מקיפה על העבודה למשך 7 שנים, במטרה להבטיח לכם שקט נפשי וידיעה כי תמיד יהיה לכם למי לפנות בכל שאלה ובכל בעיה. אצלנו תקבלו יחס אישי, איכות ברמה הגבוהה ביותר וגימור ללא פשרות. נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוג הצבע המתאים ביותר למטבח שלכם. לפרטים נוספים, צרו קשר!

 

דילוג לתוכן