צביעת ארונות מטבח: יתרונות וחסרונות של צביעה ברולר vs צביעה בתנור 

52b183de-f345-4372-8afe-103bec0f66b0

אנשים רבים מתעניינים לגבי צביעת ארונות מטבח, מאחר ומדובר על הדרך היעילה, המהירה והמשתלמת ביותר לרענן את נראות המטבח שלכם.

אם בעבר לא הייתה ברירה אלא להחליף את ארונות המטבח המיושנים בארונות חדישים ומיוחדים יותר, הרי שהיום ניתן פשוט לצבוע אותם לצבע עדכני יותר.

כמובן שלא כל סוג של ארון מטבח מתאים לצביעה, מאחר ובמידה והארון שלכם סובל מנזקי מים ולחות, כנראה שתאלצו להחליף אותו.

כדאי לציין כי הצביעה מתייחסת לחזית המטבח, כלומר אנשי המקצוע צובעים את דלתות הארונות ואת הצוקל, במטרה לרענן את הנראות שלהם. אך במידה ודלתות המטבח מכילות שריטות, קילופים או עובש, לא תהיה ברירה אלא להחליף אותן.

במידה והארון עצמו במצב תקין, תוכלו להחליף את הדלתות בלבד, אך במידה וכל הארון מתפרק, אין שום טעם לנסות להסתיר את הפגמים, אלא מומלץ להשקיע בארון חדש.

צביעת ארונות מטבח – כיצד לעשות זאת נכון?

היום ניתן למצוא בתחום לא מעט חברות המספקות שירותי צביעת ארונות מטבח. אך חשוב לזכור כי לכל חברה יש את רמת המקצועיות שלה ואת היכולות הטכניות שלה.

חלק מהחברות יספקו לכם בדיקה מעמיקה של דלתות הארונות, על מנת לוודא כי הן מתאימות לצביעה.

מי שיבחר לצבוע דלתות שסובלות מנזקי מים, עלול לגלות כי התוצאה לא תחזיק מעמד לאורך זמן. לכן חשוב מראש לפנות לחברה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום ומסוגלת לספק לכם את התוצאות המקצועיות ביותר, לצד אחריות מקיפה על העבודה.

אנשי החברה יגיעו לבית שלכם, על מנת לבחון את דלתות המטבח ובמידה והן תקינות, הם יפרקו אותם במקום ויצבעו את החלקים שאינם ניתנים לפירוק באמצעות התזה. הדלתות עצמן יעברו צביעה בתנור, שנחשבת לאופציה האמינה והעמידה ביותר.

הצבע ישמור על ארונות המטבח שלכם מפני לכלוך, שומן וטביעות אצבעות ויבטיח לכם תוצאה מקצועית ואסתטית לאורך זמן. 

צביעת ארונות מטבח – צביעה ברולר או צביעה בתנור?

חלק מהחברות יציעו לכם מחירים מפתים עבור צביעת ארונות המטבח שלכם, מאחר ובמקום להשתמש בטכניקות צביעה בתנור וצביעה בהתזה עבור החלקים שאינם ניתנים לפירוק, הם יספקו לכם צביעה בסיסית ברולר. אך חשוב להבין כי צביעה ברולר תיראה תמיד פחות אסתטית, מאחר והרולר יוסיף לצבע שלכם סיבים וגרגרים.

לכן הארונות לא ייראו חלקים ואסתטיים והצבע לא יהיה מיושם באופן אחיד. כתוצאה מכך, אתם עלולים לגלות צבע מתקלף או מתנפח והתוצאה הסופית תיראה חובבנית לחלוטין. 

אנו בד"ר קיטשן נשמח לספק לכם שירותי צביעת ארונות מטבח ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בצביעה בתנור, הנחשבת לאופציה היעילה והאמינה ביותר. אצלנו תקבלו איכות וגימור ללא פשרות, עמידה בלוחות זמנים וכמובן יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, לצד אחריות מקיפה של 7 שנים על העבודה. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

דילוג לתוכן